Adipobonisan 20 sasz. Bonimed

18,10 zł
Brutto
Dostępny

Zioła na odchudzanie 

Ilość
0

Adipobonisan 20 sasz. Bonimed

Ze względu na zawartość liścia morwy białej i ziela pokrzywy*), które spowalniają wchłanianie węglowodanów z jelit do krwi preparat ziołowy polecany jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające utrzymanie prawidłowej masy ciała. Ziele skrzypu, ziele mniszka i ziele pokrzywy sprzyjają eliminacji wody z organizmu, co działa korzystnie w przypadku odchudzania. Morszczyn ułatwia osiąganie uczucia sytości i redukcję masy ciała.

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu (3 saszetki) zawiera: liść morwy białej 8,25g, ziele skrzypu polnego 2,25g, ziele mniszka lekarskiego 1,5g, ziele pokrzywy zwyczajnej 1,5g, liść mięty pieprzowej 0,75g, morszczyn 0,75g.

Masa netto: 100g, 20 saszsetek po 5g

Uwagi:

Suplement diety nie może być stosowany jako  substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Nie stosować u osób uczulonych na składniki produktu, mentol lub rośliny z rodziny astrowatych (Asteraceae, dawniej złożonych Compositae). Przeciwwskazaniem do spożywania preparatu jest również niedrożność jelit i dróg żółciowych. U osób stosujących terapię insulinową  lub doustne leki hipoglikemizujące, a także u osób z nadczynnością tarczycy, kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią oraz dzieci stosować po konsultacji z lekarzem.

Zdrowy styl życia, w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę  w zachowaniu dobrego stanu zdrowia.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:

3 saszetki (3 razy dziennie przed posiłkiem po 1 saszetce w postaci naparu).

Sposób przygotowania naparu:  

1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody; przykryć i zaparzać przez okres 10 minut, od czasu do czasu mieszając.

Producent:

Laboratorium Medycyny Naturalnej BONIMED. 34-300 Żywiec, ul. Stawowa 23, tel. 33 861 86 21, www.bonimed.pl

Kraj pochodzenia: Polska

BONIMED
H05694
Nowy produkt
Komentarze (0)

Adipobonisan 20 sasz. Bonimed

18,10 zł