Mieszanka stop pasożyty Pasokontrol 100g Flos

10,50 zł
Brutto
Dostępny

Mieszanka ziół przeciw pasożytom

(Dawna nazwa Stop pasożyty) 

Ilość
4

Mieszanka stop pasożyty Pasokontrol 100g Flos

Mieszanka Pasokontrol stanowi kompozycję ziół, które w pozytywny sposób wpływają na przewód pokarmowy. Ziele tymianku i korzeń omanu przyczyniają się do komfortu trawiennego, natomiast liść mięty pieprzowej, liść orzecha włoskiego oraz kłącze tataraku do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego.

Składniki:

Ziele tymianku – 25%, korzeń omanu – 25%, liść mięty pieprzowej – 22%, liść orzecha włoskiego – 16 %, ziele piołunu – 10%, kłącze tataraku – 2%.

Sposób Stosowania:

1 łyżeczkę mieszanki (1,5g) wsypać do termosu i zalać 1 szklanką wrzącej wody (250ml). Zamknąć i odstawić na 1 godzinę. Przecedzić. Napar spożywać najlepiej pomiędzy posiłkami. Do uzyskania korzystnego efektu wynikającego z deklarowanego działania zaleca się spożywać 1 szklankę naparu (250ml) przyrządzonego z 1 łyżeczki mieszanki (1,5g).

Uwaga

Z uwagi na skład mieszanki produkt nie powinien być spożywany przez dzieci do 12 r.ż., kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także przez osoby uczulone na składniki mieszanki. Produkt jest środkiem spożywczym i w przypadku jakichkolwiek problemów z przewodem pokarmowym należy spożywanie mieszanki skonsultować z lekarzem.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, chronić od światła

Masa netto:

100g

Producent: 

Flos

Flos
H01761
Komentarze (0)

Mieszanka stop pasożyty...

10,50 zł