Diabetic 64 kaps. Farmina

23,80 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Dla osób dbających o prawidłowy poziom cukru

Przepraszamy, brak produktu.
Ilość
0

Diabetic 64 kaps. Farmina

suplement diety 

Diabetic to suplement diety przeznaczony dla osób z zaburzeniami metabolizmu węglowodanów, z podwyższonym poziomem cukru oraz zagrożonych cukrzycą. Zawiera wyciąg z Gymnema sylvestre będący źródłem kwasów gymnemowych. Gymnema działa korzystnie na komórki trzustki, sprzyja prawidłowemu wydzielaniu insuliny. Może zmniejszyć wchłanianie glukozy z przewodu pokarmowego oraz wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Pomaga kontrolować masę ciała poprzez zmniejszenie apetytu. Pomaga również kontrolować apetyt na słodycze. 

1 kapsułka zawiera 200mg wyciągu z Gymnema sylvestre, co dostarcza 50mg kwasów gymnemowych

 

Skład:

Suchy wyciąg z Gymnema sylvestre; żelatyna (składnik kapsułki); pyłek kwiatowy; substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; barwniki – tlenek żelaza, dwutlenek tytanu, indygotyna (składniki kapsułki)

Dawkowanie:

Przyjmować 1 kapsułkę dwa razy dziennie przed posiłkiem lub w trakcie posiłku, popić obficie wodą

Przeciwwskazania:

Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek składnik preparatu. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży, w okresie karmienia i u dzieci

Informacje dodatkowe:

Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Osoby stosujące leki przeciwcukrzycowe lub insulinę stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.

Opakowanie zawiera: 64 kapsułki

Producent: 

Farmina Sp. z o.o. 

Farmina
H06945
Nowy produkt
Komentarze (0)

Diabetic 64 kaps. Farmina

23,80 zł