Golamir 2 Act 20 tabl. Aboca

30,80 zł
Brutto
Dostępny

Zmniejsza ból i chroni gardło

Ilość
0

Golamir 2 Act 20 tabletek do ssania Aboca

Wyrób medyczny

Golamir 2Act łagodzi ból i podrażnienie, chroniąc błonę śluzową jamy ustanej i gardła.

WSKAZANIA:

Wskazany jest w przypadkach bólu gardła, który może być wywołany przez czynniki zewnętrzne (wirusy, bakterie, alergeny, dym, smog, kurz). Produkt wskazany jest także w stanie przeziębienia, w którym wydzielina z nosa, spływając do gardła, może przyczyniać się do wywołania podrażnienia. Może być stosowany u dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia. Golamir 2Act, ze względu na swój mechanizm działania, może być stosowany także w połączeniu z leczeniem farmakologicznym zaleconym przez lekarza.

JAK DZIAŁA:

Golamir 2Act, dzięki roślinnemu kompleksowi molekularnemu ActiFilm DOL, działa na ból, pieczenie i trudności w przełykaniu, chroniąc błonę śluzową przed czynnikami wywołującymi podrażnienie. ActiFilm DOL, złożony z tanin, żywic, polisacharydów i flawonoidów, tworzy warstwę pełniącą rolę bariery, o podwójnym działaniu:

  • chroni powierzchnię błony śluzowej;
  • normalizuje błonę śluzową.
  • Olejki eteryczne z eukaliptusa i mięty pieprzowej zapewniają działanie odświeżające. Produkt nie zawiera glutenu i ma przyjemny smak.

Składniki:

SUBSTANCJE CZYNNE: ActiFilm DOL, roślinny kompleks molekularny złożony z tanin, flawonoidów, żywic i polisacharydów. Olejki eteryczne z eukaliptusa i mięty pieprzowej.

Zawiera ponadto: cukier trzcinowy, naturalny aromat miętowy i eukaliptusowy.

Sposób użycia:

Zaleca się przyjmowanie 1 tabletki 3-4 razy dziennie, pozostawiając ją do powolnego rozpuszczenia w ustach.

Ostrzeżenia:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Zawartość opakowania: 20 pojedynczo pakowanych tabletek do ssania

Producent: Aboca

Aboca
H05177
Nowy produkt
Komentarze (0)

Golamir 2 Act 20 tabl. Aboca

30,80 zł