Olej żywokostowy 100ml PijNoni

19,20 zł
Brutto
Dostępny
Ilość
1

Olej żywokostowy 100ml PijNoni

Żywokost lekarski stosowany jest już od lat, szczególnie w medycynie. Jego głównym zastosowaniem są wszelkie problemy z tkanką kostną. Jest skuteczny w leczeniu chorób kręgosłupa, stawu biodrowego, kolan, bóli reumatycznych czy rwy kulszowej. Jest niezastąpiony przy złamaniach, wszelkiego rodzaju zwichnięciach i stłuczeniach. Olej z żywokostu to wspaniały preparat, który warto poznać bliżej.

Olej z żywokostu lekarskiego w medycynie ludowej jest stosowany na przykład w stanach zapalnych ścięgien i zakrzepowym zapaleniu żył. Tajemnicą działania tego niesamowitego preparatu jest silne działanie rozgrzewające, które sprawia, że związki czynne przenikają głęboko w skórę. Olej żywokostowy zawiera alantoinę, pobudzającą tkanki do regeneracji, a także garbniki, substancje śluzowe i polifenole.

Olej żywokostowy – zastosowanie

Naturalny olej żywokostowy może być stosowany do wspomagania leczenia ran. Dzięki zawartości auksyny przyspiesza regenerację skóry i tworzenie nowej tkanki. Przyspiesza regenerację komórek. Leczy bóle kostne, a także wszelkie uszkodzenia skóry. Jest niezastąpiony podczas leczenia odmrożeń, oparzeń czy owrzodzeń.

Sprawdza się podczas przesileń mięśni i ich naderwań. Olej żywokostowy to cudowne lekarstwo, skuteczne na większość problemów skórnych i kostnych, ale sprawdza się również w pielęgnacji skóry twarzy, dłoni i całego ciała. Ma działanie napinające, dzięki czemu może być stosowany nawet na drobne zmarszczki, świetnie nawilża bardzo suchą i podrażnioną cerę.

Naturalny olej żywokostowy

Każdy miłośnik naturalnych rozwiązań powinien mieć olej żywokostowy w swojej apteczce i kosmetyczce. Jest on bardzo szybko wchłaniany przez skórę właściwą, przez co przyspiesza odbudowę zniszczonych komórek i regenerację skóry. Jego miejscowe działanie na układ kostny znane było już przez nasze babcie. Stosowały go na nerwobóle, bóle reumatyczne czy bóle mięśni.

Leczyły nim także blizny, żylaki, a nawet zaczerwienienia i podrażnienia skóry. Dziś wiemy już , że olej żywokostowy jest niezastąpiony do walki z cellulitem. Kolejne zastosowania tego wspaniałego preparatu poznajemy niemal każdego dnia. Żywokost i olejek z niego wytwarzany jest więc nie tylko wspaniałym lekiem, ale i niezastąpionym kosmetykiem, który pokochały kobiety na całym świecie.

Jak stosować olej żywokostowy?

Olej z żywokostu stosujemy miejscowo na bolące lub zmienione przez chorobę miejsca. Nanosimy go na suchą, oczyszczoną skórę 2 do 3 razy dziennie. Po nałożeniu, olejek trzeba dokładnie wmasować i pozostawić do całkowitego wchłonięcia. Dzięki temu skóra szybko się zregeneruje, a ból mięśni lub kości stanie się lżejszy i nie będzie już tak dokuczliwy.

Jeżeli olej żywokostowy stosujesz na ból kręgosłupa, czy podczas zmniejszonej elastyczności krążków międzykręgowych, olejek należy rozprowadzić na całej długości kręgosłupa, a następnie delikatnie wklepać. Zabieg powtarzamy 2 do 3 razy dziennie. Dzięki swoim właściwościom, olejek wnika głęboko w skórę i przenika do tkanki mięśniowej. Uwalnia nerwy od ucisku i w rezultacie uśmierza ból.

Skład: Brassica Napus Seed Oil, 25% Symphytum Officinale Root Extract, Tocopheryl Acatate.

Pojemność: 100ml 

Producent: PijNoni

H00671
Komentarze (0)

Olej żywokostowy 100ml PijNoni

19,20 zł