Znamię kukurydzy 25g Kawon

3,40 zł
Brutto
Dostępny
Ilość
0

ZNAMIĘ KUKURYDZY - Maydis stigma

zioła do zaparzaniaZawartość opakowania: 25 g

Skład: 1 g produktu zawiera 1 g Zea mays L., stigma (znamię kukurydzy).Wskazania do stosowania: Stosuje się tradycyjnie w zaburzeniach oddawania moczu jako środek moczopędny. Skuteczność produktu w wymienionych wskazaniach opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania.Przeciwwskazania: Brak danych.Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności: W przypadku nie ustępowania objawów po kilku dniach stosowania odwaru lub w przypadku nasilenia tych objawów należy zasięgnąć porady lekarza specjalisty. Nie stosować w przypadku obrzęków spowodowanych niewydolnością serca i nerek. Jeżeli objawy nie ustępują w czasie stosowania produktu lub występują działania niepożądane nieopisane na tym opakowaniu należy skonsultować się z lekarzem.Interakcje: Nieznane.Ciąża i karmienie piersią: Ze względu na brak danych produkt leczniczy nie powinien być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.Prowadzenie pojazdów i obsługiwanie maszyn: Nie badano wpływu produktu leczniczego na prowadzenie pojazdów i obsługę maszyn.Dawkowanie, sposób stosowania i droga podania: 1 łyżkę stołową (2,0g) znamion zalać 1 szklanką (200 ml) wody, zagotować utrzymując w stanie łagodnego wrzenia przez 5 minut. Pić 1 szklankę (200 ml) świeżo przygotowanego odwaru 3 razy dziennie między posiłkami.Przedawkowanie: Brak danychPominięcie zastosowania leku: Nie należy stosować podwójnej dawki leku w celu uzupełnienia pominiętej dawki.

W celu uzyskania wyjaśnień co do stosowania produktu leczniczego należy zasięgnąć porady lekarza lub farmaceutyDziałania niepożądane: Dotychczas brak doniesień. Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.Zgłaszanie działań niepożądanych

Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, należy powiedzieć o tym lekarzowi lub farmaceucie. Działania niepożądane można zgłaszać bezpośrednio do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych (Al. Jerozolimskie 181C, 02-222 Warszawa, Tel: + 48 22 49 21 301, Fax: + 48 22 49 21 309), e-mail: [email protected]. Dzięki zgłaszaniu działań niepożądanych można będzie zgromadzić więcej informacji na temat bezpieczeństwa stosowania leku.Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 30°C, chronić od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności.Kategoria dostępności: Produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza - OTC.

Numer pozwolenia na dopuszczenie do obrotu: R/2186Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Kawon
H02621
Komentarze (0)

Znamię kukurydzy 25g Kawon

3,40 zł